دانلود آهنگ جدید زیبای هنرمندم دل به تو میبندم با تو پر از عشقم بی تو نمیخندم از کیوان

دانلود آهنگ جدید و زیبای کیوان بنام جاده چالوس از ترنج موزیک

می توان گفت آهنگ زیبای هنرمندم دل به تو میبندم با تو پر از عشقم بی تو نمیخندم با تنظیم نوید بهبودی و گیتار سجاد علیزاده یکی از بهترین آهنگ های کیوان در مهر ماه سال 1398 است . مدت زمان این آهنگ زیبا سه دقیقه و نه ثانیه است . در صورت تمایل می توانید این آهنگ زیبا و شنیدنی را از سایت ترنج موزیک با بهترین کیفیت ممکن دانلود کنید .

Download New Music Keyvan Ahmadi – Jade Chaloos

برای دانلود آهنگ هنرمندم دل به تو میبندم با تو پر از عشقم بی تو نمیخندم به ادامه مطلب بروید …

متن آهنگ جدید و زیبای کیوان بنام جاده چالوس از ترنج موزیک :

جاده چالوس کنارت یه حال دگر دارد

دل دیوانه و تو چه حس و حالی دارد

وای از آن حالت دریایی چشمانت

از آن گرمی دستان تو دلبر

همه جا محو تماشای توام

♫♫♫♫♫

دانلود آهنگ اگه تونستی بشماری قطره های بارونو از سعید عرب
دانلود آهنگ اگه تونستی بشماری قطره های بارونو از سعید عرب
برای دانلود آهنگ اگه تونستی بشماری قطره های بارونو همه ستاره های آسمونو به ادامه مطلب .

♫♫♫♫♫

من به تو دلبسته شدم تویی دلبر

زیبای هنرمندم دل به تو میبندم

با تو پر از عشقم بی تو نمیخندم

جان دلم پاشو مال خودم باشو نزار تنها شم

خاطره سازی کن این تو و این منو دریا

♫♫♫♫♫

دانلود آهنگ دلبندم قندم به عشقِ تو عادت کردم ای جونم
دانلود آهنگ دلبندم قندم به عشقِ تو عادت کردم ای جونم
برای دانلود آهنگ دلبندم قندم به عشقِ تو عادت کردم ای جونم از سایت ترنج موزیک به .

♫♫♫♫♫

مثل چشمان تو ندیده هرگز دنیا

بهتر از قبل تو را می خواهم صبر و قرارم

عطر گیسوی تو باد به ساحل آورد

موج موهای تو با ساحل دل غوغا کرد

همه جا با توام ای عشق تویی صبر و قرارم

دانلود آهنگ کیوان بنام زیبای هنرمندم دل به تو میبندم با تو پر از عشقم بی تو نمیخندم

دانلود آهنگ جدید افتاده از سرم هوات برو به سلامت بدون من از علی افشار

دانلود آهنگ جدید قبل از تو هیچوقت بعد از تو هیچکس جانم نشد یارم نشد از شاهین بنان

دانلود آهنگ جدید چرا من دورت نگردم کیو دارم بهتر از تو از حسین توکلی

تو ,آهنگ ,دانلود ,دل ,زیبای ,کیوان ,دانلود آهنگ ,به تو ,پر از ,تو پر ,از عشقم ,زیبای کیوان ,جدید زیبای هنرمندم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

زندگی آسان نیست....... موسسه حقوقی تهران وکیل - قبول انواع وکالت papilfilm وبلاگ پرورش افکار مطالب ادبی و فرهنگی آموزش کودکان معرفی اصناف سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی مازندران.اکتم یادداشت های یک زن خانه دار خرید و فروش بیت کوین